19 11 2023 2048195 شناسه:
image
دفتر ایت الله العظمی جوادی آملی - شیراز

جلسه هماهنگی موکبداران ایام فاطمیه سلام الله علیها

مسئول فرهنگی دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در شیراز خبر داد: مراسم هماهنگی و برنامه ریزی موکبداران استان فارس با همکاری و حضور اعضا و مسئول دفتر معظم له برگزار گردید...

مسئول فرهنگی دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در شیراز خبرداد:

مراسم هماهنگی و برنامه ریزی موکبداران استان فارس در ایام فاطمیه سلام الله علیها با همکاری و حضور اعضا و مسئول دفتر حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی در شهر شیراز سومین حرم اهل بیت سلام الله علیهم برگزار گردید.

در این مراسم که با حضور موکبداران سراسر استان ،مسئولین فرهنگی و علما شهر شیراز برگزار شد ،حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ علی رضا حدائق به ایراد سخن پرداختند و در ادامه با حضور و دعوت از حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ محمد جواد حائری شیرازی (مسئول دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در شیراز) از فعالین فرهنگی مذهبی شهر شیراز تقدیر شد.

مسئول دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی در شیراز در این مراسم ضمن اهدا جوائز به مدعوین جلسه و رونمایی از شعار امسال موکبداران ،برگزاری مواکب را در جای جای نقاط کشور اقدامی مثبت و روبه جلو و اثرگذار در ریل گذاری فرهنگی کشور عنوان کردند و از آمادگی دفتر آیت الله العظمی جوادی آملی برای برگزاری و حمایت از موکبداران شهر شیراز در ایام فاطمیه سلام الله علیها خبر دادند.

 

 


دیدگاه شما درباره این مطلب
افزودن نظرات